sobota, 12 stycznia 2013

Urodzinowe z pomysłem

Bardzo lubię, gdy dostaję zlecenie na wykonanie kartki ze szczególnym uwzględnieniem zainteresowań osoby, do której jest adresowana lub po prostu, kiedy musi to być kartka spersonalizowana. Nie jest to proste zadanie, ale takie właśnie lubię. Dziś prezentacja trzech z takich właśnie kartek - urodzinowych.

Kartka 1
Została wykonana dla dziewczyny o przezwisku Mrówka. Stąd mrówki na kartce i połączenie w napisie Fantastyczne pisowni polskiej z angielskim słowem ant oznaczającym słowo mrówka.
Kartka 2
Stworzona dla Marcina, miłośnika filmowych horrorów, Gwiezdnych Wojen i książkowych kryminałów. Wszystkie szczegóły dekoracyjne na kartce wynikają z pasji jubilata. Grafika zaczerpnięta z kadrów filmów, świetlny miecz, narzędzie zbrodni, taśma filmowa i oczywiście mecenat, w którym wybitne nazwiska.

Kartka 3
Osiemnastoletni Kacper to fan reggae, gra na gitarze. Z tych informacji powstał pomysł wykonania kartki w kolorystyce czerwono – żółto – zielonej, z motywem gitary, kostek do gry na tym instrumencie i nieodłącznie związanych z tą subkulturą dredów ufilcowanych na mokro z wełny czesankowej.

1 komentarz:

  1. Wszystkie kartki swietne, ale ta z mrowka genialna:)

    OdpowiedzUsuń