czwartek, 6 grudnia 2012

Wytłoczone

Kolejny raz inspiruję i zapraszam na wyzwanie. Tym razem do Rapakivi pod hasłem „Wytłoczone”. Myślę, że wyzwanie ciekawe i dla wszystkich.
Wykonajcie dowolną pracę gdzie znajdzie się jak najwięcej elementów wytłoczonych. Może to być gotowy papier, ale też i elementy wytłoczone przez Was. Bieżcie, zatem foldery, dłutka, wałki do ciasta (świetna alternatywa do tłoczenia z użyciem gotowych - sklepowych folderów dla osób nieposiadających maszynki) i inne narzędzia, które pozwolą Wam z gładkiego papieru stworzyć ten jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny i ze wspaniałą fakturą.
Jeśli ktoś nie posiada gotowych folderów do embosingu (a posiada maszynkę) zapraszam na mały tutorial, gdzie pokazałam jak krok po kroku taki folder sobie stworzyć." Link do tutoriala: http://pasjesabiny.blogspot.com/2012/10/dziurkaczowy-folder-do-embosingu.html

A tu moje prace:


5 komentarzy:

 1. Widziałam już na Rapakivi Twoje inspiracje i się zachwycałam więc pozwolisz, że i tu się pozachwycam ;-) cudeńka! a babeczka genialna!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za inspirację dziurkaczową. Jeszcze takiego wytłaczania nie próbowałam, ale już niedługo.
  Postaram się pochwalić wynikami :D

  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Sabka, życzę Ci kolorowych snów, uśmiechów, podróży na księżyc, butów siedmiomilowych, pięknych bajek na dobranoc, własnego psa i kota, sklepu ze słodyczami na własność, niekończącego się imbryka dobrej herbaty i niekończącej się weny na Twoje cudności :)

  OdpowiedzUsuń